Primanja (nastavnici)

Smjena A - 1. i 3.razredi

Smjena B - 2. i 4. razredi

 

R.BR.

IME I PREZIME PROFESORA

DAN

ŠK.SAT

SMJENA

UČIONICA

1.

Aljinović Petra

ponedjeljak

5.

A

kabinet za primanje roditelja

2.

Barbaroša Fanica

četvrtak

2.

B

kabinet za primanje roditelja

3.

Begonja Ledić Dijana

ponedjeljak

6.

A

zbornica

4.

Bešker Sandra

ponedjeljak

3.

B

kabinet za primanje roditelja

5.

Boban Ana

utorak

3.

B

zbornica

6.

Bolanča Tereza

utorak

5.

A

zbornica

7.

Brkić Sanja 

ponedjeljak

5.

A

zbornica

8.

Ćakić Sanja

srijeda

2.

A

učionica 4.

9.

Čičmir-Vestić Gordana

utorak

4.

A

zbornica

10.

Ćukušić Ivica

četvrtak

3.

B

zbornica

11.

Đikić Renato

četvrtak

3.

A

zbornica

12.

Gadžo Mia (Zamberlin S.)

petak

4.

B

učionica 9.

13.

Gall Vanja

ponedjeljak

3.

A

zbornica

14.

Gavrilović Jadranka

petak

4.

A

zbornica

15.

Jelaska Matilda

utorak

3.

B

kabinet za primanje roditelja

16.

Komić Snježana

ponedjeljak

6.

A

učionica  9.

17.

Krešić Jurić Snježana

ponedjeljak

3.

B

učionica 8.

18.

Lakoš Marijana

petak

2.

A

zbornica

19.

Lakoš Romeo

četvrtak

3.

A

zbornica

20.

Lipovac Ivana

petak

2.

A

zbornica

21.

Lončar Katija

četvrtak

4.

B

zbornica

22.

Lončar Zrinka (Ivelja Tina)

ponedjeljak

5.

A

zbornica

23.

Matičević Darko

srijeda

3.

B

zbornica

24.

Mihaljević Renata

srijeda

3.

A

kabinet za primanje roditelja

25.

Miletić Ivana

petak

5.

A

kabinet za primanje roditelja

26.

Miljak Bosančić Vedrana

srijeda

4.

B

zbornica

27.

Miščević Ljilja

utorak

2.

A

kabinet za primanje roditelja

28.

Mlikotić Ivana

petak

4.

B

kabinet za primanje roditelja

29.

Mrduljaš Jelena

ponedjeljak

3.

A

kabinet za primanje roditelja

30.

Nikolić Ana

ponedjeljak

5.

B

zbornica

31.

Poljak Andrijana

utorak

3.

B

zbornica

32.

Posinković Dajna

srijeda

5.

A

kabinet za primanje roditelja

33.

Rađa Sandro

utorak

3.

A

informatika

34.

Sviličić Vicko

utorak

3.

A

zbornica

35.

Šarić Ivana

ponedjeljak

4.

A

kabinet za primanje roditelja

36.

Šimundić Matea

utorak

5.

A

zbornica

37.

Škobalj Ante

ponedjeljak

4.

B

zbornica

38.

Šolić Sandra

četvrtak

4.

B

kabinet za primanje roditelja

39.

Tadić Mirjana

četvrtak

4.

A

kabinet za primanje roditelja

40.

Tudor Jakić Lada

ponedjeljak

5.

B

kabinet za primanje roditelja

41.

Tudor Juretić Tanja

petak

4.

A

kabinet za primanje roditelja

42.

Vručinić Dragana

petak

5.

B

kabinet za primanje roditelja

43.

Vulić Vinka

srijeda

4.

A

kabinet za primanje roditelja

44.

Zović Ivo

četvrtak

5.

B

zbornica

45.

Župa Mirjana

ponedjeljak

6.

B

kabinet za primanje roditelja