Djelatnici

 
  1. RAVNATELJICA

Prezime i ime

Zvanje

Stručna sprema

 

Pustak Marija

 

dipl. ing. kemijske tehnologije

VSS

 

  1. STRUČNI SURADNICI

Redni

broj

Prezime i ime

Zvanje

Stručna sprema

1.

 

Antonijević Žaklin

 

dipl. knjižničar

VSS

2.

Jelaska Relja Hajdi

prof.pedagogije

VSS

 

  1. NASTAVNICI

Redni

broj

Prezime i ime

Zvanje

Stručna sprema

 1.

Aljinović Petra

prof. biologije i kemije

VSS

2.

Barać Jure

mag. edukacije geografije i pedagogije

VSS

 3.

Barbaroša Fanica

prof. matematike i fizike

VSS

 4.

Bešker Sandra

prof. hrvatskoga jezika i književnosti

VSS

 5.

Boban Ana

prof. matematike i fizike

VSS

 6.

Bolanča Tereza

prof. hrvatskoga jezika i književnosti

VSS

 7.

Brkić Sanja

dipl. ing. prehrambene tehnologije

VSS

8.

Čičmir Vestić Gordana

dipl. sociolog i dipl. povjesničar

VSS

 9.

Ćakić Sanja

prof. pedagogije i psihologije

VSS

10.

Ćukušić Ivica

dipl. ing. kemijske tehnologije

VSS

 11.

Đikić Renato

mag.katehetike

VSS

12.

Gadžo Mia

mag. edukacije kroatologije

VSS

13.

Gall Vanja

prof. povijesti umjetnosti i arheologije

VSS

14.

Gavrilović Jadranka

dipl.ing. kemijske tehnologije

VSS

 15.

Ivanković Žarko

prof. tjelesne i zdravstvene kulture

VSS

16.

Ivelja Tina

prof. geografije i povijesti

VSS

17.

Jelaska Matilda

prof. biologije i kemije

VSS

18.

Komić Snježana

prof. matematike i fizike

VSS

18.

Krejačić Ivo

kemijski tehničar

SSS

19.

Krešić-Jurić Snježana

prof. hrvatskoga jezika i pedagogije

VSS

20.

Lakoš Marijana

prof. biologije i kemije

VSS

21.

Lakoš Romeo

prof. biologije i kemije

VSS

22.

Ledić Begonja Dijana

prof. filozofije i sociologija

VSS

23.

Lipovac Ivana

prof. biologije i kemije

VSS

24.

Lončar Katija

prof.vjeronauka- diplomirani kateheta

VSS

25.

Lončar Zrinka

prof. zemljopisa i geologije

VSS

26.

Matičević Darko

prof. glazbene umjetnosti

VSS

27.

Mihaljević Renata

prof. engleskog i francuskog jezika

VSS

28.

Miletić Ivana

prof. engleskoga i talijanskog jezika

VSS

29.

Miljak Bosančić Vedrana

dipl. ing. biologije

VSS

30.

Miščević Ljilja

dipl. ing. kemijske tehnologije

VSS

31.

Mlikotić Ivana

prof. biologije i kemije

VSS

32.

Mrduljaš Jelena

prof. latinskog i talijanskog jezika

VSS

33.

Nikolić Ana

prof. povijesti i talijanskog jezika

VSS

34.

Poklepović Vesna

prof. tjelesne i zdravstvene kulture

VSS

35.

Posinković Dajna

prof. matematike i fizike

VSS

36.

Rađa Sandro

prof. informatike

VSS

37.

Runjić Arinka

kemijski tehničar specijalist

SSS

38.

Sviličić Vicko

prof. geografije i geologije

VSS

39.

Šarić Ivana

prof. biologije i kemije

VSS

40.

Šimundić Matea

prof. matematike

VSS

41.

Škobalj Ante

dipl. ing. kemijske tehnologije

VSS

42.

Šolić Sandra

prof. engleskog i talijanskog jezika

VSS

43.

Tadić Mirjana

prof. biologije i kemije

VSS

44.

Tudor Jakić Lada

prof. matematike i informatike

VSS

45.

Tudor Juretić Tanja

dipl. ing. kemijske tehnologije

VSS

46.

Vručinić Dragana

dipl. ing. prehrambene tehnologije

VSS

47.

Vulić Vinka

prof. matematike i fizike

VSS

48.

Zamberlin Sandra

mag. edukacije hrvatskog jezika i književnosti

VSS

49.

Zović Ivo

dipl. ing. matematike

VSS

50.

Zubčić Marina

prof. tjelesne i zdravstvene kulture

VSS

51.

Župa Mirjana

dipl. ing. kemijske tehnologije

VSS

 

  1. ADMINISTRATIVNO – RAČUNOVODSTVENO OSOBLJE

Redni

broj

Prezime i ime

Zvanje

Stručna sprema

1.

Dumanić Gorana

dipl. pravnik

VSS

2.

Kešić Tonka

ekonomist

VŠS

3.

Ratković Vanja

ekonomski tehničar

SSS

 

  1. POMOĆNO TEHNIČKO OSOBLJE

Redni

broj

Prezime i ime

Zaduženje

1.

Božić Bakušić Jakša

pomoćni tehnički radnik

2.

Brzica Nada

spremačica

3.

Budalić Anđelka

spremačica

4.

Dragan Tonći

domar

5.

Perković Nada

spremačica

6.

Petrić Tonći

domar

7.

Rašić Dunja

spremačica