Izazovi „Generacije Z“

Kako je promišljala „Generacija Z“ Prirodoslovne škole u aktualnoj borbi protiv pandemije, o utjecaju na kvalitetu života, obrazovanje i navike, učenici pokazuju kroz svoje video priloge koji će se naći u filmu Mlade snage: Covid 19. Pod mentorstvom prof. Dijane Ledić Begonja, učenici naše škole sudjelovali su u izradi video uratka o aktualnim izazovima Generacije Z. Naše timove predstavljali su učenici:

3.a – (Tim 10) Marijeta Bonačić, Mia Brekalo, Sara Fabris, Morena Jerković i Filip Mujan

3.b – (Tim 12) Ana Banović, Ante Bošković, Dino Cecić Sule, Borna Čotić i Ana Hrepić

3.b – (Tim 7) Petra Jelavić-Čičić, Ana Peruza, Lukrecija Stanić, Ivona Topić i Katarina Vrgoč

3.c – (Tim 2) Nina Farac, Marino Grbac, Jospi Mandić, Bruna Perić i Roko Vojinović

Njihova promišljanja i ulogu u društvenim izazovima uzrokovanih pandemijom pogledajte na poveznici.

Naši učenici Nina Farac, Marino Grbac, Jospi Mandić, Bruna Perić i Roko Vojinović (Tim 2) osvojili su 2. mjesto.