OTVORENA IZLOŽBA “NAŠA ŠTORIJA“

Ove godine otvorili smo treću samostalnu izložbu fotografija naših učenika, članova fotokluba „Pixel“. Iz vlastite perspektive učenici su prikazali Split na dlanu te kroz svoje radove prenijeli dašak kulturne i povijesne baštine našeg grada. Svaka fotografija je prikazala svoju priču, a nju su nam predstavili učenici: Dino Cecić-Sule ,Petra Čarija, Petra Čičić-Jelavić,Mario Čubra, Lara Deljusa, Lidija Dragun, Antea Duvnjak, Nora Ivić , Nora Juras, Agata Karan, Marita Rubić, Marija Voloder, Luka Vulić, Tonka Tudor i Nanina Zebić.

Izložbu su prigodno otvorile prof. Antonija Burčul i Dijana Ledić Begonja – voditeljice fotokluba naše škole. U galeriji „Studio 21“ izložba će biti otvorena do 03.lipnja.2019. U glazbenom dijelu izložbe na gitari su nastupili naši učenici Luka Mihanović i Viktor Lazić.

Dijana Ledić Begonja i Antonija Burčul